Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Rīgas Sporta gads.

2013-02-01

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina iedzīvotājus un pilsētas viesus piedalīties Rīgas sporta gada aktivitātēs – tautas sporta sacensībās un pasākumos, kas notiks vairākos sporta veidos un adresēti dažādai mērķauditorijai, gan pieaugušajiem, gan ģimenēm, bērniem un jauniešiem, senioriem, cilvēkiem ar speciālām vajadzībām, kā arī profesionāliem sportistiem.

„2013.gads Rīgā ir izsludināts par Sporta gadu, kura devīze ir „Tavs starts Rīgai!”.  

Rīgas sporta gada ideja ir aktualizēt sportu kā veselīga dzīves veida pamatu un dot iespēju iedzīvotājiem iesaistīties daudzajos sporta pasākumos visa gada garumā. 

Rīgas Sporta gada pasākumu plānā iekļauti arī daudzi pasākumi un sporta sacensības, kuras piedāvā Biedrības un citas organizācijas, kas piedalījušās Rīgas pašvaldības izsludinātajā konkursā „Par finansiālu atbalstu Rīgai nozīmīgu Sporta pasākumu rīkošanai”. 

Rīgas Sporta gada pasākumus atbalsta Rīgas dome, to norisi koordinē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.
Sacensības un sporta pasākumi tiek organizēti sadarbībā gan ar Rīgas pašvaldības institūcijām, gan ar Biedrībām un komercorganizācijām.

Pasākumu programmā iekļautas arī Latvijas Inline Hokeja federacijas rīkotās sacensības visiem Rīgas iedzīvotājiem un viesiem- cilvēkiem, kas ripo visdažādākajos veidos- sakot no pašiem mazākajiem- māmiņām ar bērniem- ratiņos, bērneļiem ar trīs- un četriteņiem; vienojot rollerhokejistus un ātrumskrituļslidotājus; atrumbrauciens iznvlīdu ratiņos, un tml.

Plašāks ieskats sporta gada aktivitātēs : http://www.sports.riga.lv/public/51710.html

v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab