Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Ziņas no pasaules čempionāta

2016-06-11

Latvijas sieviešu un Junioru inline hokeja izlases devušās uz Pasaules čempionātu Inline hokejā, kurš šogad notiek Itālijas pilsētās Asiago un Roana. 12. jūnijā  mūsu izlasēm - pirmie starti.

Latvijas spēles sāksies ar sieviešu izlases tikšanos ar Somijas valstsvienību. Spēles sākums 13:50 (14:50 pēc Latvijas laika) .

Puišiem (U-19 Juniori), pirmā spēle plkst.16:30 (17:30 pēc Latvijas laika) ar Meksikas komandu.

Latvijas sieviešu komanda Pasaules čempionātā piedalās otro reizi. Pirmā reize bija pirms diviem gadiem Francijā. Toreiz kopvērtējumā Latvijas sieviešu izlase palika 12.vietā. Sieviešu konkurencē šogad ir 17 valstis. Latvijas grupā arī- Somija, Itālija, Irāna.

Junioru U-19 izlase šajās sacensībās piedalās pirmo reizi, un nav zināms kā viņiem ies, taču komanda ir gatavojusies ilgi, vairāku mēnešu garumā. Junioru konkurencē kopumā ir 18 valstis.  Latvijas grupā arī- Francija, Zviedrija, Ķīna un Meksika.

Abu komandu sastāvā lielākā daļa sportistu ir Rīgas iedzīvotāji, un dalība Pasaules čempionātā padara šo pilsētu vēl ievērojamāku un atpazīstamu. Katrs šāds brauciens jauniešiem paplašina pasauli, sniedz informāciju par mūsu pilsētu, valsti un iedzīvotājiem, bet sportistu sasniegumi, spēles un pozitīvisms dod iespēju uzzināt mūsu cilvēkus!

Turam īkšķus par mūsu sportistiem.

Spēles norisināsies no 12-17. jūnijam.

Plašāka informācija oficiālajā čempionāta lapā : 
http://www.worldinlinehockey.org/world-championships-italy-2016/

v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab