Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Sieviešu izlases pārbaudes spēle

2016-06-07
Latvijas sieviešu izlases komanda 7.jūnijā tikās ar Latvijas sieviešu līgas līderēm- komandu Laima, kuras sastāvā arī kādas iepriekšējo gadu izlases spēlētājas.

Spēle vairāk bija paradzēta lai saspēlētu maiņas, un trenere I.Lukašēviča visu laiku mainījas satāvus un saspēles partnerus, izmēģinot meitenes pa vairākām pozīcijām- gan aizsardzībā, gan uzbrukumā, meklējot labākos variantus. Tāpēc meitenēm spēlēt nebija īpaši viegli.

Bet iesākumā Latvijas 2016.gada izlases meitenes krietni un pārliecinoši atrāvās, spēles piektajā minūtē rezultātu atklāja Vendija A.Veispāla pēc Ievas Pētersones piespēles. Spēles devītajā minūtē tika gūti divi vārti- viens pēc otra, un varbūt tāpēc izlases meitenes sāka nenovērtēt pretinieces, kas attiecīgi atspēlējās. Pirmos vārtus komanda Laima gan guva tikai pirmā perioda pēdējā minūtē, un periods beidzās ar rezultātu 3:1, izlases labā.

Savukārt līdz otrā perioda beigām - Laima jau bija ar vienu punktu priekšā. Tad izlases meitenes saņēmās un izlīdzināja rezultātu. Spēle beidzās ar rezultātu 4:4

Sieviešu izlases sastāvā spēlēja : vārti- Guna E.Gailīte, uz laukuma :Iveta Dička, Daniela Kalniņa, Žanete Vasiļevska, Beāte Žagare, Elizabete L.lukašēviča, Ieva Pētersone, Kristīne Ieviņa, Vendija A.Veispāla, Ineta Jansone.

Laimas sastāvā spēlēja : vārti - Kristiana Apsīte, uz laukuma : Aija Apsīte, Agnese Apsīte, Anna Kubliņa, Maija Zviedre, Laila Dekmeijere-Trigubova, Ivita Krūmiņa.

 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab