Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Rīgas Dome atbalsta sportistus

2016-06-08
Latvijas inline hokeja federācija šogad pirmo reizi sūta uz Pasaules čempionātu trīs izlases, un tas ir finansiāli milzīgs slogs jebkuram, it sevišķi neolimpiskā sporta organizācijai.

Tāpēc jau laicīgi LIHF griezās daudz vietās un iestādēs ar lūgumu atbalstīt sportistus un dot viņiem iespēju piedalīties sacensībās, taču nauda joprojām nebija pietiekami lai nodrošinātu minimālo komandu sastāvu.

Taču tikai Rīgas dome mūs uzklausīja un deva savu artavu Rīgas sportistu atbalstam, atbalstot visu komadu Rīdziniekus- tādi bija:

1) Junioru komandā- Henrijs M.Veispāls, Patriks Audze, Kārlis Baumanis, Rūdolfs Ķego, Toms Orniņš, Ričards Brūveris, Kristofers R.Veispāls, Alberts Zemzāle, Jēkabs Bērziņš;

2) Sieviešu komandā - Elizabete L.Lukašēviča, Guna E.Gailīte, Vendija A.Veispāla, Dana Kalniņa, Ineta Jansone, Kristīne Ieviņa;

3) Pieaugušo izlasē - Sergejs Durdins, Renārs Seiksts, Elvis Želubovskis un Roberts Lipsbergs.

Plānotajā sastāvā gan notikušas izmaiņas, jo lūgums par Rīgas sportistiem iesniegts vairāk kā pirms mēneša, taču tās tiks precizētas vēlāk. Sastāvu ir papildinājuši citi rīdzinieki, savukārt- kāds nav iekļuvis fināla atlasē, kā jau parasti komandu sporta spēļu izlasēs kur faktisko sastāvu var nosaukt tikai nedēļu pirms sacensībām.

Taču esam ļoti pateicīgi par doto atbalstu, jo bez tā, vienkārši nevarētu piedalīties pat ar minimālo spēlētāju skaitu! Rīgas domes Izglītības un Sporta departaments tiešām mūs ir glābis, un ceram ka rīdzinieki godam sevi parādīs Pasaules līmeņa sacensībās!

Latvijas sieviešu un Junioru izlases uz Pasaules čempionātu dosies šo piektdien - 10.Jūnijā. 11.Jūnijā notiks oficiālie treniņi, bet spēles sāksies 12.Jūnijā, kad sieviešu izlase plkst. 13:50 sāks spēles ar ļoti stiprām pretiniecēm- Somijas izlasi, bet plkst 16:30 -Junioru izlase tiksies ar Meksikas jauniešiem.

Savukārt- vīriešu izlase uz Pasaules čempionātu dosies 18.Jūnijā.

Informācija par izlases spēļu rezultātiem, plāniem, sportistiem un foto - meklējami http://lihf.lv/elite


 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab