Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

SPORTISTU SVINĪGĀ APBALVOŠANA

2016-04-25
29.Aprīlī notiks lielā sezonas atklāšana un pagājušās sezonas labāko sportistu apbalvošana.

Tas LIHF ir ikgadējs pasākums kurā federācija atskatās uz padarīto iepriekšējā sezonā, iepazīstina komandu līderus un sportistus ar šī gada plāniem, atzīmē sezonas sākumu.

Šajā pasākumā tiek sveikti gan Latvijas čempionāta komandas un turnīra labākie, gan arī Latvijas izlases sportisti, kuri saņem pateicības/piemiņas balvas par dalību izlasēs.

2015. gadā Latviju pasaulē pārstāvēja piecas izlases: Jūnijā vīriešu inline hokeja izlase devās uz Pasaules inline hokeja čempionātu- Argentīnā, no kurienes atgriezās ar 4-to vietu pasaulē, kas ir augstākais sasniegums kurš līdz šim ir bijis inline hokeja vēsturē.

2015. gada Septembrī- divas inline hokeja izlases -U-18 un sieviešu izlases devās uz Itāliju, un pirmo reizi piedalījās Eiropas čempionātā, te attiecīgi ieguva 4-to un 5-to vietu.

2015. gada Decembrī - divas izlases - sieviešu un vīriešu rolbola spēlētāji devās uz Indiju, kur pēc savas grupas spēlēm sieviešu izlase tālāk netika, bet vīriešu izlase tika finālā, un ieguva bronzas medaļas un īpašo 3-šo Pasaules Rolbola kausu. 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab