Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Sākam izlašu spēlētāju atlasi

2016-02-17

Šī gada INLINE HOKEJA Pasaules čempionātā kurš no 10-26.Jūnijam notiks Itālijā ASIAGO un ROANA pilsētās, plānojam piedalīties ar 3 izlasēm.

No 10-18. Jūnijam dalība ar sieviešu un Junioru izlasēm, bet vīriešu izlasēm čempionāts notiks no 18-26.Jūnijam.

Šobrīd reģistrētās komandas:

Sieviešu konkurencē šobrīd pieteikušās 14 valstu komandas :
Austrālija, Kanāda, Kolumbija, Čehija, Somija, Francija, Anglija, Īrija, Itālija, Latvija, Namībija, Spānija, Šveice (vēl uz jautājuma Argentīna, ASV).

Junioru- vīriešu konkurencē pieteikušās 11 valstu komandas :
Kanāda, Kolumbija, Čehija, Francija, Anglija,  Itālija, Latvija, Meksika, Namībija, Spānija, Šveice (vēl uz jautājuma ASV, Brazīlija, Zviedrija)

Vēl iespēja ir piedalīties Junioru meitenēm, dzimušajām laika posmā no 2002-1999 gadam, bet īsti Latvijā pagaidām nav plaši pārstāvēta šī vecuma grupa. Iespējams Junioru meitenes varētu startēt nākamajā gadā. Šajā konkurencē pieteikušās 7 valstu komandas :
Kolumbija, Somija, Anglija, Itālija, Meksika, Spānija (vēl uz jautājuma ASV izlase).

Savu dalību pasaules čempionātā Vīriešu konkurencē apstiprinājušas 15 komandas :
Brazīlija, Kanāda, Ķīna, Kolumbija, čehija, Francija, Anglija, Itālija, Latvija, Makau, Meksika, Polija, Krievija, Spānija, Šveice (vēl uz jautājuma Argentīna, Čīle, Holande, ASV, Venecuēla, Beļģija, Vācija, Indija). 

   
Pieaugušo izlases komandās (sieviešu vai vīriešu) var spēlēt jaunieši kuriem čempionāta norises laikā ir 15 gadi, savukārt Junioru izlasē var spēlēt jaunieši dzimuši laika posmā no 2002-1997 gadam.
 

Tāpat, lai gan pagaidām vēl nav zināma precīza informācija par Eiropas čempionātu, taču plānojas, ka tas norisināsies vasaras beigās, un būs paredzēts U-18 jauniešu izlasēm, kurā varēs piedalīties 2002-1999 gadā dzimuši jaunieši.
 

Nepalaid garām iespēju pieteikties un piedalīties LIHF - FIRS Latvijas čempionātā,  piedalīties inline hokeja treniņos un izlašu atlasē!
 

Pieaugušo izlasei- šogad Pasaules Čempionāta rezultāti vienlaicīgi arī ir kvalifikācija nākamā gada Pasaules Spēlēm, tādēļ izlases dalība tiek pilnībā finansēta, savukārt dalībai pārējām izlasēm tiek piešķirts līdzfinansējums.
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab