Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

FIRS Kongress Romā noslēdzies.

2013-02-24
23.Februārī, Romā notika FIRS kongress.
Šeit pirmo reizi- 65 dalībvalstu vidū (kopumā FIRS dalībvalstis ir virs 120) - bija arī Latvijas pārstāvis. Latvijas inline hokeja federācija FIRS paspārnē atrodas kopš 2010. gada nogales. Kongress notiek reiz četros gados.
Inline hokeja federācija šobrīd ir vienīgā organizācija, kas no Latvijas- iestājusies Starptautiskajā rollersporta federācijā. Tāpēc Latvijai ir divas balsis kongresā- viena kā federācijai, otra kā Inline hokeja disciplīnai. 

Kongresa pirmajā daļā tika sniegtas atskaites par FIRS darbu pēdējo gadu laikā, par sasniegumiem kas attiecas uz rollersporta disciplīnas iekļaušanu Olipiskajās spēlēs, informācija par Pasaules sporta spēlēm, kontu pārskati un naudas izlietojums. 
Tāpat tika demonstrēti video, kas uzņemti rollersporta popularizēšanai. Tika uzklausīti FIRS konfederāciju atskaites, uzņemtas jaunās dalībvalstis. 

Kongresa pirmajā daļā notika arī balsojums par jauno prezidentu. 
Prezidenta vēlēšanās nekādu pārsteigumu nebija. Būdams visai spilgta un ietekmīga persona, Sabatino Araku- pagarināja savu pilnvaru temiņu vēlreiz (viņš bijis FIRS prezidens jau pēdējos 8 gadus.)  Savukārt kā pirmais viceprezidents - balsojumā tikai ar vienas balss pārsvaru- pār iepriekšējo kandidāti - tika ievēlēts Karlos Orlando Ferreira Pinzon no Čīles.

Pēc pusdienām- delegāti ķērās pie grūtākās daļas- FIRS statūtu labošanas. Katrs punkts tika izskatīts, labots, koriģēts un likts uz balsojumu. Kongress beidzās tikai plkst 20:00 vakarā, kad tika izskatīti visi nolikuma punkti.
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab