Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Latvija atgriežas ar 3-šo vietu

2015-12-22
22.Decembrī, Latvijas izlases rolbolisti atgriezās Latvijā pēc veiksmīgiem startiem Pasaules kausā Rolbolā, kur vīriešu izlase 24 komandu konkurencē- ieguva 3-šo vietu pasaulē!

14.decembrī Latvijas izlase devās uz Pasaules kausu rolbolā, kurš no 15-20 decembrim notika Indijas pilsētā Pune (200 km no Bombejas). Uz šīm sacensībām devās sieviešu un vīriešu Latvijas rolbola izlases.

Sieviešu izlases komandu pārstāvēja : Vārtos- Evija Tētiņa; laukumā - Lolita Andriševska, Ilze Krobnerga, Ivita Krūmiņa, Ineta Jansone, Aija Apsīte, Agnese Apsīte.
Vīriešu izlases komandu pārstāvēja :  Vārtos - Renārs Seiksts; laukumā - Viesturs Cimermanis, Artūrs Batraks, Aldis Popens, Kristofers R. Veispāls, Klāvs Maleckis.
Trenera pienākumus veica Andris Jansons.

Sieviešu konkurencē Latvijas pārstāvēm neizdevās tikt laukā no grupas, jo pēc pirmā zaudējuma 1:2 ar Irānas izlasi, bija skaidrs, ka vairāk zaudējumu pieļaut nevar, jo no grupas par medaļām cīnīties iespēja ir tikai divām labākajām komandām.

Nākamajās spēlēs piedzīvotas uzvaras- kad ar 8:2 tika uzvarēta Nepālas izlase, un 7:0 Bangladešas valstsvienība, taču spēlēs pret Argentīnas rolbolistēm - Latvija piekāpās ar 1:2.

Pēdējā grupas spēle bija ar Kenijas izlases spēlētājām, spēlē zaudējums 2:6, kas bija likumsakarīgi, jo Kenijietes šogad ieguva Zeltu- sieviešu konkurencē.

Savukārt vīriešu izlasei veicās daudz labāk. Ar grupas spēcīgāko vienību Dāniju- Latvija nospēlēja 6:4, pēc tam- pilnībā sagraujot Ēģiptes valstsvienību 11:5, trešā grupas spēle bija ar Malaizijas izlasi, kas Latvijas pārspēkam piekāpās ar 18:1.

Astotdaļfinālā - sīvā cīņā uzveikta Baltkrievijas izlase ar rezultātu 6:4, ceturtdaļfināla pretinieki Krievija tika apspēlēta ar 11:6, un pirmais zaudējums piedzīvots tikai pusfinālā, kad pretī stājās Irānas izlase ko Latvijas sportisti panākumu iespaidā nebija pietiekami novērtējuši. Uz to arī viņi iekrita, kad spēle neaizgāja kā bija plānots, un Irānas sportisti spēlēja pārliecinoši un tas vainagojās panākumiem. Latvijas izlase piekāpās ar 6:11, taču tika finālā cīņai par 3/4 vietu.

Fināla pretinieki bija Kenijas izlase. Pēc iepriekšējā zaudējuma Latvijas sportisti vairs nebija tik pašpārliecināti, un daudz rūpīgāk gatavojās spēlei, kas deva panākumus. Lai gan sākums bija grūts, spēle punkts- punktā, kādā momentā mūsējiem izdevās pārsist spēles gaitu un kļūt par spēles līderiem.

Spēle beidzās ar rezultātu 8:5 Latvijas izlases labā- un Latvija ieguva trešo vietu, bronzas medaļas un piemiņas balvu, un balvu kā labākajai Pasaules kausa komandai - no 24 valstu izlasēm, savās pirmajās starptautiskajās rolbola sacensībās!

Komandu rezultāti vīrieši :
LATVIJA : DĀNIJA / 6:4
LATVIJA : ĒĢIPTE / 11:5
LATVIJA : MALAIZIJA / 18:1
LATVIJA : BALTKRIEVIJA / 6:4
LATVIJA : KRIEVIJA / 11:6
LATVIJA : IRĀNA / 6:11
LATVIJA : KENIJA / 8:5

Komandu rezultāti sievietes:
LATVIJA : IRĀNA / 1:2
LATVIJA : NEPĀLA / 8:2
LATVIJA : BANGLADEŠA / 7:0
LATVIJA : ARGENTĪNA / 1:2
LATVIJA : KENIJA / 2:6

 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab