Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Latvijas izlašu starti Eiropas čempionātā

2015-09-05
Latvijas izlases aizvadījušas savas pirmās spēļu dienas.

Kā jau bija gaidāms- Latvijas izlases čempionātā ir pastarīša lomā. Salīdzinot ar citu valstu inline hokeja līmeni, mūsējais vēl ir bērnu autiņos- ar savu 4 gadu pieredzi kamēr citām valstīm tā ir desmitgadēs. Taču komandas izrāda cīņassparu un nepadodas.

Labākus rezultātus noteikti rāda mūsu U-18 izlase, kuri lai gan piedzīvo zaudējumus- vairāk spēlē inline hokeju un ir taktiski pārliecinošāki. Varbūt neveicas ar to, ka esam salīdzinoši maz spēlētāju, un arī ar vārtsargiem ir problēma- viens neilgi pirms izbraukšanas guva rokas traumu, bet otrs, kas tika piesaistīts pēdējā brīdī- praktiski nav gatavojies šim braucienam, taču puiši turās. Neizdodas gūt vārtus, lai gan iespēju ir un daudz, un pretiniekiem neviena spēle nav viegla.

Arī sieviešu izlase dara ko var, un turas līdzi, te gan neiet tik perfekti ar slidošanu- citu komandu skrituļsidošanas iemaņas ir krietni vien augstākā līmenī, sevišķi tas jāsaka par bremzēšanu. Ja mūsu meitenes, kas pārsvarā ir ledus hokeja spēlētājas- kontrolē ripu un spēj nospēlēt taktiski aizsardzībā, tad slidošana- un apstāšanās ir to vājā vieta. Protams- tādējādi komanda zaudē sekundes, nepaspēj atgriezties aizsardzībā, vai izmanevrēt līdzi pretiniecēm. Tāpat- sieviešu izlases meitenes ir guvušas daudz traumu, un no sastāva ir izsistas 3 spēlētājas. Rīt komandas pēdējā spēle par bronzu ar Šveices izlasi.

Spēļu rezultāti sievietes :
Latvija / 8:0/, Itālija : Latvija /10:0/, Latvija : Francija / 0:8 /; Pusfināls – Francija: Latvija / 19:2 ( Alise Kindzule 1+0, Žanete Vasiļevska 1+0, Beāte Žagare 0+1)/

Spēļu rezultāti U-18:
Latvija – Šveice / 4:8 (Patriks Derups 4+0, Kristofers R.Veispāls 0+1, Henrijs M. Veispāls 0+1)/; Latvija – Itālija / 0:9/; Čehija : Latvija /9:1 (Patriks Derups 1+0, Kristofers R.Veispāls 0+1)/; Francija – Latvija / 11:0/.

Līdz ar to puišiem spēles ir beigušās.

Spēļu tiešraides un atkārtojumi:
http://firs.rollersports.tv/
Plašāka informācija par Eiropas čempionātu pieejama oficiālajos čempionāta sociālajos saitos :
• Facebook:
https://www.facebook.com/cerseuro2015
• Twitter:
https://twitter.com/EURoana2015
• Pasākuma blogs:
https://cerseuro2015.wordpress.com
 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab