Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Ceturtā spēle. Spānija

2015-06-19
Lieliskas ziņas no Pasaules čempionāta inline hokejā!

Lai gan pēc divām neveiksmīgām spēlēm Latvijas izlasi jau daudzi tepat Latvijā norakstīja kā neveiksminiekus- vismaz viena uzvara savā grupā, kas bija pirmajā spēlē pret Šveices izlasi- ļāva iegūt trešo vietu grupā, un izspēlē iziet uz pretējās grupas otrās vietas ieguvējiem- Spānijas izlasi.

Latvija nejuzdama nekādu respektu pret Spāņiem- to parādīja arī laukumā, uzvarot Spānijas izlasi ar 7:3.

Pirmie vārti tika gūti jau spēles trešajā minūtē, kad Miks Lipsbergs #25 no Gunta Pujāta #8 piespēles- atklāja rezultātu.

Ceturtajā minūtē vien tika gūti divi vārti- Edgara Lipsberga #70 raidītais no Viestura Cimermaņa #77 un Artūra Batraka #13 gūtais pēc Artjoma Ogorodņikova #7 piespēles.

Vēl brītiņš un vārti Edgaram Lipsbergam #70 pēc Mika Lipsberga #25 piespēles, un spēles desmitajā minūtē= Miks Lipsbergs #25 gūst savus otros vārtus pēc Sergeja Durdina #10 piespēles.

Drīz pēc tam arī Spānijai izdodas iemest vienus vārtus, taču pēc minūtes Latvija atgūst savu 5 punktu pārsvaru ar Rūdolfa Maslovska #88 gūtajiem vārtiem pēc Jāņa Goluboviča#28 piespēles.

Otrajā periodā pirmie vārtus gūst Spānijas izlases spēlētāji, taču atkal tieši Rūdolfs Maslovskis #88, kas pēc Sergeja Durdina #10 piespēles  ir tas, kas atgriež komandai piecu punktu pārsvaru, un tā tas noturas līdz spēles beigām.

Latvija svin uzvaru un iekļūšanu A grupas četriniekā, kas nozīmē, ka rītdienas (20.06) spēle, kas visdrīzāk būs ar mūsu sīvākajiem pretiniekiem Čehijas izlasi- noteiks- vai spēlēsim par zelta vai bronzas medaļu, jo zemāk kā 4 vieta Pasaules čempionātā Latvijas izlasei vairs būt nevar.

Tagad tikai no mūsu puišiem pilnīgi atkarīgs ir viss. Pēc šīsdienas spēlēm zināms, ka TOP četriniekā ir izgājušas Latvijas, ASV, Čehijas un Francijas izlases. Ja pat Latvija neiegūs medaļas, tad 4.vieta Latvijas inline hokeja vēsturē būs augstākais sasniegums- līdz šim augstākā vieta bija Pasaules spēlēs 2013 gadā, kad Latvija palika sestie.

Taču protams, vienmēr ir iespēja cerēt uz to labāko, un šobrīd jau esam pamanīti pasaules acīs, taču medaļas- LATVIJAS vārdu ierakstītu jaunā līmenī!
Gaidām rītdienu.
 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab