Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Trešā spēle. Francija

2015-06-18
Trešā diena Pasaules čempionātā un ir noskaidroti nākamie pretinieki.

18.Jūnijā notika pēdējā apakšgrupas spēle, kurā Latvijas sportisti tikās ar Francijas izlasi.

Spēle izrādījās ļoti saspringta un lai gan bija daudz uzbrukumu arī no Latvijas puses, tomēr komanda nopelnīja pārāk daudz noraidījumu, kas spēli noteikti nedarīja vieglāku.

Francijas komanda ir viena no Pasaules līmeņa komandām, un Francijas inline hokeja čempionāts ir augstākajā līmenī. Valsts piedalās Pasaules čempionātos jau desmitiem gadu, un tieši tāpēc stabili atrodas TOP 10 komandu vidū. Vairākkārtējās spēlēs tikai vienu reizi ir izdevies ar viņiem nospēlēt līdzvērtīgi, tas notika - 2013 gadā, kad Pasaules spēlēs- tika gūts neizšķirts rezultāts 4:4.

Pirmie rezultātu atklāja Franči un jau pēc pāris minūtēm- Sergejs Durdins #10 (pēc Edgara Lipsberga #70 piespēles) rezultātu izlīdzināja.

Noraidījums- spēle divatā pret četri, spēle trijatā pret četri un Franči izmanto situāciju. Kārtējais noraidījums, un paliekot ar diviem spēlētājiem pret četriem Francijas…  tā ir tīra iespēja Francijas komandai gūt vēl vienus vārtus. Pirmais periods beidzas ar 1:3.

Otrā perioda sākumā vārtus gūst Aleksandrs Galkins #33.

Taču Frančiem atkal ir vairākkārtēja iespēja izmantot vairākumu, un viņi to arī izdara.

Latvijas pusei ir nepiedodami liels noraidījumu skaits, kas liecina ka viņi vienkārši- netiek līdzi. Tādējādi mēģinot aizkavēt pretiniekus, tiek pārkāpti noteikumi. Taču Pasaules čempionāta līmenis tādas lietas nepiedod. Un šodienas tiesnešu prasība ir pēc tīras spēles. Diemžēl tas nedod mums vēlamo rezultātu, un tāpēc Latvijas izlasei jāpiekāpjas Francijai ar rezultātu 2:6.

Trīs spēļu summā rezultatīvākie komandā: Edgars Lipsbergs 0+4, Miks Lipsbergs 3+0, Sergejs Durdins 2+0, Aleksandrs Galkins 1+0, Guntis Pujāts 1+0, Rūdolfs Maslovskis 1+0.

Nākamie Latvijas pretinieki Pasaules čempionātā ir Spānijas izlase. Komanda kuras valstī inline hokeja saknes stiepjas desmitgadēs un kuru iekšējais čempionāts ilgst gandrīz desmit mēnešu garumā. Spāņiem praktiski nav Ledus hokejs, taču ir halles kas paredzētas tieši inline hokejam. Spēle, kā jau jebkura spēle kura notiek A grupas līmenī- nesolās būt viegla.

Gaidam rītdienu, un turpinām just līdzi Latvijas izlasei.
 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab