Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Jūrmala OPEN 2015 noslēdzies

2015-05-31
No 28-31.Maijam Jūrmalā- norisinājās starptautiskais inline hokeja turnīrs- Jūrmala OPEN 2015. Tajā piedalījās trīs spēcīgākās pagājušā gada LIHF čempionāta komandas un komanda Jelgava, kas ir uzvarētāji LHF čempionātā. No ārzemju komandām ieradās Krievijas Zvezda Gzhely – kam puse sastāvēja no Krievijas inline hokeja izlases, un spēcīgākā Somijas vienība- West Pirates.

Divas pirmās turnīra dienas pagāja izspēlējot pamatizspēles, kurās komandām gāja visai dažādi, bet bija redzams ka visas ir spējīgas cīnīties līdzvērtīgi.

Mazliet piekāpties sanāca komandai Pirāti, kura neuzvarēja nevienu spēli.
Rīgas vilki, kas pēc pirmās dienas bija trešie, otrajā dienā ar diviem zaudējumiem zaudēja punktus un palika tikai piektie.
Lai gan pirmajā dienā nopelnīja tikai vienu punktu- nākamās divas uzvaras- un kopvērtējumā Vikingi ceturtie.
West Pirates ar diviem zaudējumiem- trešie, bet Zvezda Gzhely- lai gan pārliecinoši uzvarēja visās pārējās spēlēs, izšķirošajā - piekāpās Jelgavas komandai un pēc pirmajām divām spēļu dienām - palika otrie.

31.maijā sākās pusfināls kurā tikās 4-tās un 1-mās vietas ieguvēji- t.i. komanda Vikingi un Jelgava. Notika neticamais- un Vikingi uzvarēja Jelgavu ar 5:4. Tieši ar tādu pašu rezultātu beidzās arī nākamā spēle- kurā savas nūjas krustoja West Pirates un Zvezda Gzhely, kas gan notika jau papildlaikā.

Par trešo vietu nākamā cīņa notika starp komandām Jelgava un West Pirates. Tā tiešā bija ‘’CĪŅA’’ jo spēle bija punkts punktā un spēles laiks beidzās neizšķirti. Tālāk sekoja piecu minūšu papildlaiks, kas arī nevainagojās ar gūtiem vārtiem. Tad sākās soda metienu izpilde, kā rezultātā- soda metienos uzvarēja West Pirates un izcīnīja trešo vietu.

Finālspēlē tikās komandas- Zvezda Gzhely un Vikingi. Pilnīgi neviens negaidīja to kas notika tālāk.

Rezultātu atklāja Zvezda Gzhely un diezgan pārliecinoši atrāvās ar diviem vārtiem. Bet tad pēkšņi notika neticamais- Vikingi piektajā minūtē ne tikai spēja gūt vārtus, bet gan veselus divus un izlīdzināt rezultātu, un tas vēl nebija viss- sekoja vēl divi vārti un nu jau Vikingi bija +2 punkti priekšā.

Tad nāca vēl divi vārti, no kuriem Zvezda vienu atspēlē, taču Vikingi ieliek vēl vienu un nu jau rezultāts- 7:4 Vikingu labā. Taču Zvezda Gzheli nepadodas. Vairāk Vikingiem vārtus gūt neizdodas, kā arī nedaudz pašpārliecināta spēle- un krievi pievelk vēl vienu punktiņu. Divas minūtes līdz beigām- un vēl vieni vārti Zvezda Gzhely- un nu jau 6:7! Vai tiešām būs vēl viens neizšķirts? Taču komanda Vikingi nospēlē lielisku aizsardzības inline- un  tā ir uzvara! Pirmā Latvijas komanda kas tikusi pie medaļām JŪRMALA OPEN turnīrā!
Tādējādi šodien spēles beigušās ar zeltu Latvijai, otrajā vietā Krievijas komanda Zvezda Gzhely un treši- Somijas West Pirates!

Labākie spēlētāji komandās : Vikingi- Edgars Lipsbergs, Jelgava- Viesturs Cimermanis, Zvezda Gzhely – Denis Mezujev, Rīgas vilki- Aldis Popens , Pirāti – Gatis Spruksts, West Pirates – Gregor Husko.

Labākie turnīra spēlētāji:
Labākais uzbrucējs – Rustams Begovs, komanda Jelgava;
Labākais Aizsargs – Krišs Lipsbergs, komanda Vikingi;
Labākais Vārtsargs- Matias Levonen, komanda West Pirates;
Punktu līderis (10+8) – Andrej Dubinin , komanda Zvezda Gzhely.
 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab