Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Jūrmala OPEN sācies

2015-05-28
Ar pirmajām trijām spēlēm katrai komandai- ir aizvadīta pirmā turnīra diena.

Tā sākās ar dažiem pārsteigumiem, kad komandai JELGAVA izdevās uzvarēt Somijas vienību WEST PIRATES, RĪGAS VILKI gandrīz izrāva neizšķirtu ar krievijas vienību ZVEZDA GZHELI, kas šobrīd ir stiprākā komanda turnīrā. 

Kā jau nopietnās spēlēs- neiztika arī bez traumām, vairāki spēlētāji iespējams pat neturpinās dalību, taču- visas komandas ir spēka pilnas turpināt cīņu par izšķirošajiem rezultātiem. Spēļu rezultātiem var sekot gan ierodoties Majoru Sporta Laukumā- Rīgas ielā-1, vai mūsu mājas lapā kur tiem publicēti visi ''karstie'' spēļu rezultāti uzreiz pēc spēļu beigām : http://www.lihf.lv/tournaments/jurmala-open-2015/games.

Spēles ir ļoti baudāmas, cīņasspara pilnas, un ļoti grūti prognozēt rezultātus, jo visu komandu spējās ir spēlēt izcili un katrā komandā ir augsta līmeņa spēlētāji, kas tādējādi padara vēl interesantākas.

Pēc pirmās spēļu dienas līderos izvirzījusies Krievijas ZVEZDA GZHELY ar 6 punktiem, nākamie ar 4 punktiem West Pirates un Jelgava, vēl par punktiņu atpaliek Rīgas Vilki, viens punkts VIKINGIEM, un pagaidām neviena vēl- Pirātiem, taču- viss vēl priekšā un tiekamies laukumā- piektdien!

Piektdienas vakarā pēc komandu divu spēļu izspēles- gaidāms lielākais notikums- plkst.19:30 sāksies meistarības sacīkstes un pēc tām- ''visu zvaigžņu spēle'' ar LATVIJAS IZLASES komandu. 

Nāac un atbalsti savu komandu, nāc un atbalsti Latvijas izlasi!


 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab