Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

Sezona sākusies

2015-05-12
Ar Latvijas izlases treniņiem un pirmajām spēlēm Latvijas čempionātā- sezona sākusies!

2015.gada 10.Maijā kā plānots, sākām 2015 gada sezonu.

Viss iesākās ar sieviešu čempionāta pirmajām spēlēm, kur laukumā tikās Ice girls un L&L vienības, tad sekoja treniņš visiem interesentiem kurā piedalījās aptuveni 12 cilvēku, un vēl viena- šoreiz vīriešu čempionāta spēle kur nūjas krustoja IHK KOIJOTI un JŪRMALAS VIKINGI.

Tāpat tieši tajā dienā notika arī pirmais - Latvijas izlases inline hokeja treniņš.

Izlases kandidāti šogad ir kuplā skaitā, jo ir plānots arī pirmo reizi LIHF vēsturē uz Pasaules čempionātu sūtīt pilnu komandu- trīs maiņas un divus vārtu sargus. Tāpat vairāki no iepriekšējos gados startējušiem spēlētājiem- nevarēs piedalīties izlasē mājas apstākļu dēļ (vairākiem ģimenēs gaidāms pieaugums), kā arī traumu dēļ, taču federācijai nepieciešams izvēlēties labākos spēlētājus - par cik atskaites punkts ir ''A'' grupa, un ir liela vēlēšanās šo ''A'' grupu arī saglabāt. 

Treneris, kas visvairāk pievērsīs uzmanību sagatavošanās procesam Latvijā- būs Romāns Glazkovs, kam jau ir pieredze inline hokeja trenēšanā. Savukārt Argentīnā- Latvijas puišus kūrēs Pablo Navarro, kas bija Latvijas inline hokeja izlases treneris jau tālajā 2012 gadā, kad Latvija pirmo reizi iekļuva ''A'' grupā.

 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab