Sezona:
Autorizēties

Jaunumi

LSFP kopsapulce

2015-03-11
11.Martā RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6 notika ikgadējā LSFP kopsapulce, kurā tiek aicinātas visas Latvijā atzītās federācijas un sporta pārstāvji- lai pārrunātu iepriekšējā gada notikumus un apspriestu šī brīža aktuālos notikumus sporta dzīvē.

Ar uzrunu kopsapulci atklāja LSFP prezidents Einārs Fogelis, pēc tam arī citi sporta pārstāvji- sveica kopsapulces dalībniekus.

Kopsapulcē visi runātāji uzsvēra sporta nozīmi kopumā, kas ietekmē gan sociālo jomu, gan politisko sadarbību.

Tāpat viennozīmīgi- tas ko sports dod veselības, kultūras, integrācijas un izglītības jomā- visas kas Latvijai dod ekonomisku izaugsmi. Savukārt lielās sacensības un turnīri kas tiek organizēti Latvijā- ir reāla eksporta prece, kas dod milzīgu ekonomisku un tūrisma industrijas uzplaukumu.

Tāpat, daudzi runātāji atzīmēja, ka liels uzsvars jāliek uz sporta infrastruktūras veidošanu, jo tas arī ir pamats, lai varētu nodarboties ar sportu.

Pārsvarā visi runātāji bija noskaņoti pozitīvi un ar cerības pilnu attieksmi raudzījās nākotnes plānos un attīstībā, tomēr neiztika arī bez kāda "darvas piliena".

Lielu aizrādījumu sporta federācijām izteica VSMC Antidopinga nodaļas vadītāja par to ka pēdējos gados ir ļoti pieaudzis Latvijas sportistu- dopinga lietotāju skaits. Pasaulē iepriekšējais gads ir bijis pozitīvo rezultātu visu laiku lielākais rekords, kas attiecīgi met milzīgu ēnu uz visiem Latvijas sportitiem. L.Kazlovska aicināja visas Federācijas iesaistīties cīņā pret dopinga lietošanu.

Arī mūsu federācijai ir neliels mīnusiņš šajā jautājumā un lai gan domājam, ka mūsu sportisti nelegālu dopingu nelieto, tomēr neesam īpaši izveduši pastiprinātu pārbaudi un izglītojošu informāciju, mēģināsim laboties.

Klātesošos uzrunāja arī Edgars Severs- IZM Valsts sekretāre vietnieks, Sporta departamenta direktors. 

Klātesošie balsojumos apstiprināja iepriekšējā un nākamā gada budžetu un citus paceltos jautājumus.

Pēc pasākuma bija neliels bankets, kurā nu jau neformālā gaisotnē varēja pārrunāt nākotnes plānus un idejas ar citu federāciju pārstāvjiem.v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab