Sezona:
Autorizēties

Izlase 2022

2022.gadā ir ieplānoti vairākas dalības nozīmēgās sacensībās.

Nozīmīga ir dalība Pasaules spēlēs, kuras no 7-12.07 norisināsies ASV, Alabamas štata Birminghamā.
Par cik Latvijas izlases stabilitāte Palsaulē kotējas 9.vietā - tad izkrītot Spānijas izlasei- varējām pakāpties uz astotnieku, un piedalīties sacensībā - ar labākajām septiņām komandām pasaulē.

Tāpat arī sieviešu Eiropas čempionāts, kurš notiks no 27-31.07- Spānijas pilsētā Valladolid. Šeit, eiropas līmenī mūsu meitenes noteikti nav favorītes, jo neskatoties uz pēdējā gada 8.vietu pasaulē- stiprākās komandas ir tieši Eiropā. Tagad mūsējām būs jāsacenšas, un jākrāj starptautisko spēļu pieredze un līmenis.

Pēdējais plānotais inline hokeja brauciens- notiks rudenī. No oktobra beigām līdz Novembra sākumam- Argentīnā, Bonasairesā-  norisināsies Pasaules čempionāts, kas būs Pasaules rollerspēļu ietvaros.

Šeit plānots doties ar salīdzinoši jaunāko izlasi kāda bijusi līdz šim-  iekļaujot spēlētājus kas dzimuši pēc 1990. gada, lai varētu dot jaunajiem spēlētājiem iegūt starptautisko spēļu praksi, iespēju iepazīt izlases vidi, gūt motivāciju un atdevi turpmākajiem gadiem. Tāpat- esošā  11. vieta pasaulē nozīmē, ka esam B grupā, kur pretiniekos nebūs elites spēlētāji, tātad - lieliska iespēja jaunajiem spēlētājiem sevi pierādīt pašiem un pacīnīties par vietu izlasē arī nākamajos gados. 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab