Autorizēties

Jaunumi

Beidzies amatieru inline hokeja čempionāts

2016-08-30
30.augustā ar fināla cienīgu spēli starp komandām L&L un Bombardieri- noslēdzās Latvijas Amatieru inline hokeja čempionāts.

Šis bija pirmais iesācēju komandu amatieru čempionāts, kurā viena mēneša turnīra garumā piedalījās piecas amatieru komandas – IHK Panika, IHK Ice Tigers, IHK Bombardieri, IHK SKM SE-2 un L&L.

Diezgan pārliecinoši komanda SKM SE-2, kā sāka, tā pabeidza čempionātu - nospēlēja to bez neviena zaudējuma- tādējādi, loģiski pārliecinoši ieņemot pirmo vietu čempionātā.

Pārējām komandām divu apļu summā rezultāti bija mainīgi, bet kā vieni no līderiem čempionāta sākumā izvirzījās arī komanda Bombardieri.

Pēc vairākām citu komandu savstarpējām uzvarām, un Bombardieru piekāpšanos IHK Panika – nākamajiem līderiem pietuvojās komanda L&L. Savukārt komanda Ice Tigers, pēc dramatiska zaudējuma Bobardieriem (pēdējās spēles sekundēs), zaudēja iespēju cīnīties par medaļām, un bez pilnvērtīgas motivācijas, zaudējums IHK Panika- un Ice tigers- palika pēdējie. IHK Panika attiecīgi – ceturtajā vietā.

Priekšpēdējā spēles neizšķirts vai uzvara komandai L&L nodrošinātu bezierunu sudrabu, taču, līderi neļāvās sevi iespaidot- lai gan spēle bija ļoti līdzīga un L&L pamatīgi atspēlējās SKM SE-2, taču tā noslēdzās ar rezultātu 7:6 apsolūto līderu labā.

Ļoti interesanta izvērsās pēdējā čempionāta spēle par otro vietu, starp atlikušajiem līderiem- komandām Bombardieri un L&L.

Sākās ar pārliecinošu Bombardieri komandas pārsvaru, pirmā perioda beigās rezultātam sasniedzot jau 6:3. Taču tiem, kas juta līdzi L&L, un sekojot līdzšinējām spēlēm un komandas rezultātiem- tas neļāva saskumt. Jo notika L&L standarta rīcība… Pie šāda pretiniekiem izsniegtā handikapa- komanda saņēmās un punktu pa punktam tuvojās rezultāta izlīdzināšanai. Spēles 26.minūtē tas izdevās un vēl pēc pus minūtes- jau pārsvars par vienu punktu. Taču šo rezultātu- Bombardieri izlīdzināja- un 5:5. Pagāja tikai divas minūtes- L&L guva vēl vienus vārtus. Attiecīgi- pēdējās 8 minūtes, komandas darīja visu lai iemestu vārtus pretiniekiem, un lai nosargātu savējos. Abu komandu vārtsargi bija uzdevumu augstumos, un vairāk nevienam spēlētājam neizdevās kādu pārspēt. Spēle noslēdzās ar komandas L&L uzvaru ar viena punkta pārsvaru- 6:5!

2016.gada amatieru čempionātā uzvara komandai  SKM SE-2; sudrabs – IHK L&L ; bronza – IHK Bombardieri.