Sezona:
Autorizēties

2018.gada izlases

Gatavojoties 2018.gada sezonai - informācija par izlašu plāniem.

Joprojām aktuāls jautājums ir par Jauniešu izlases dalību Pasaules un Eiropas čempionātā, jo par cik LIHF nav pietiekams finansējums izlasēm, un faktiski šogad visām aktivitātēm ir pa 14000EUR mazāk nekā iepriekšējā gadā, tad viegli tikt uz priekšu un attīstīt sportu mums nebūs.

Par cik Jauniešu komandu spēlētāji neizrāda aktivitāti un nepiesakās, un šobrīd nevaram nodrošināt pat minimumu- 2 maiņas un vārtu sarga sastāvā, tad iespējams palielināsim sieviešu izlases spēlētāju skaitu, un atteiksimies no U-20 izlases veidošanas vispār, lai gan šobrīd esam pieteikuši starptautiski- 3 izlases.

Ļoti žēl, jo komanda būtu laba, jo 1999.gada jaunieši Latvijas čempionātā spēlē kuplā skaitā, bet acīmredzot tuvojošies eksāmeni, tālākā augstskolu izvēle vai vasaras darbi un lielās pasākuma izmaksas- neļauj jauniešiem pieteikties dalībai. Informāciju par jauniešu pieteikšanos esam publicējuši jau sen gan savā mājas lapā, gan sociālajos saitos, jo uz viņu dalības rēķina pat vēlējāmies samazināt pieaugušo izlases spēlētāju skaitu un sūtīt minimumu sieviešu izlasei. Taču- nekā. Cilvēkiem nav naudas.

Ja neizdosies nokomplektēt U-20 jauniešu izlasi, mēģināsim labākajiem Jauniešu spēlētājiem dot iespēju pacīnīties par dalību pieaugušo izlasē!  

Spēlētāju atlase čempionātiem noiek no Latvijas oficiālā čempionāta dalībniekiem. Tā atlase Junioru un Jauniešu līgās ir no jauniešiem kas spēlē Augstākajā un Elites līgā; sieviešu spēlētāju atlase notiek no Latvijas sieviešu inline hokeja čempionāta dalībniecēm; bet lielās, vīriešu izlases dalībnieki tiek atlasīti no Elites līgas spēlētājiem, kas ir augstākais inline hokeja līmenis Latvijā. Pagājušajā  gadā Elites līgā spēlēja U-20 jauniešu izlase, kas cēla savas prasmes un līmeni, un gribētu šo tradīciju turpināt arī šogad.


Plānotie starptautiskie starti izlašu līmenim :
U- 18 Eiropas čempionāts – 05-08.07.2018,  Liona, Francija
Sieviešu Pasaules čempionāts – 12-22.07.2018, Roana/Asiago, Itālija
U-20 Pasaules čempionāts – 12-22.07.2018, Roana/Asiago, Itālija
Pieaugušo izlase, Pasaules čempionāts – 19-29.07.2018, Roana/Asiago, Itālija
 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab