Sezona:
Autorizēties

2017. gada pasākumi.

Gatavojoties 2017.gada sezonā, informējam Jūs par mūsu plāniem izlašu jautājumos.

Šogad lielākais akcents tiks likts uz jauniešu U-19 vecuma Junioru izlases un nākamās Latvijas izlases kandidātu sagatavošanu.

Jauniešu komandām, sportistiem kuri vēlas pretendēt uz U-18, U-19 izlasēm- ir viens nosacījums- jāspēlē Latvijas čempionātā vai inline hokeja augstāko līgu komandās- ārzemēs. (Vēlams abi varianti).

Spēlēšana no 14 gadiem iespējama Augstākās līgas komandās. Lai spēlētu augstāko līgu komandās jābūt iepriekšējai hokeja pieredzei, vēlams- profesionālas ievirzes hokeja skolu pieredze. Citā gadījumā aicinām Jauniešiem izvēlēties zemākas līgas, piemēram amatieru inline hokeja līmeni.

Jauniešu sadale komandās (ar iepriekšēju pieredzi hokejā sporta skolu līmenī):

1) Jauniešu vecāki vai jaunieši paši var veidot komandu kurā ir dažāda vecuma austākā līmeņa spēlētāji. Šāda komanda var piedalīties Augstākās līgas spēlēs, tās spēlētāji var tikt atlasīti Klubu izlasē- Elites divīzijai. Ja komandā ir vismaz 6 jaunieši un vārtsargs, kas atbilst U-19 vecuma grupai- tad šī komanda ar šo pašu nosaukumu var piedalīties arī Jaunatnes čempionātā.

2) Jaunieši var veidot komandu kurā spēlē jaunieši no 14-19.gadiem. Šāda komanda var piedalīties - Augstākās līgas un Jauniešu čempionāta spēlēs, kā arī no tās tiks atlasīti spēlētāji Klubu izlasē- Elites divīzijai.

3) Jaunieši var pieteikties kādā no esošajām Augstākās līgas komandām un spēlēt tajās. Gadījumā ja šīs līgas komandas nebūs jauniešu līmeņa, tad no tiem jauniešiem kuri spēlēs šādos klubos/komandās- tiks veidota atsevišķa komanda MIX, kuras ietvaros varēs startēt Jaunatnes U-20 komandu konkurencē, un arī viņi piedalīsies klubu izlases atlasē – startēšanai Elites divīzijā, izņemot variantu kad jaunietis jau spēlē kādā no Elites divīzijas komandām.

KLUBU IZLASE – IR VEIDOTA NO SPĒLĒTĀJIEM - U19 VECUMA JAUNIEŠIEM- kuri spēlē Latvijas čempionāta augstāko līgu komandās- (un ir vecuma posmā no 14-19.gadiem). Klubu izlases kā 6. komanda startē ELITES divīzijā.

ELITES divīzijā 2017 gadā spēlēs -TOP-5 2016 gada komandas (Pēc Latvijas čempionāta rezultātiem) šī jauniešu izlase, jeb ''klubu izlase''.

Šīs komandas spēlētāji sezonas laikā var mainīties, jo uz spēli izlases kārtā tiek pieaicināti labākie spēlētāji kas ir šī brīža (uz kuru notiek spēle) labākie spēlētāji- jaunieši Augstāko līgu komandās. Tas dod iespēju spēlēt tiem, kas sezonas laikā parāda īpašu vēlēšanos, prasmes, iespējams- ieguldot papildus darbu un attieksmi, pat ja sezonas sākumā (iespējams) netiek tur iekļauts. Tieši tas pats attiecas arī uz pārējo U-19 klubu izlases sastāvu, kas nav akmenī kalts. To veido jauniešu pašu attieksme pret sportu un spēli savās pamat-komandās, attiecīgi veidojot atlasi jau no spēlētājiem kas tiek izskatīti kā Latvijas izlases nākamie kandidāti.

Pieteikt komandu var sūtot informāciju- jautājumu uz epastu: INFO@LIHF.LV
ŠEIT VAR PIETEIKTIES JEBKURA LĪMEŅA KOMANDA, KĀ ARĪ INDIVIDUĀLI SPĒLĒTĀJI!

No individuāliem spēlētājiem nepieciešams :
Vārds, uzvārds, personas kods, augums, svars, nūjas turēšanas puse, telefons, epasts.

No komandām nepieciešams:
Informācija par komandu, aptuvenais līmenis, kontaktelefons, epasts. Piesakoties spēlēm- komandas līderis saņems uz norādīto epastu pieteikuma formu. Tajā būs jāieraksta (lai pieteiktu komandu nepieciešams minimums 6 spēlētāji vārtsargs) prasītie parametri. Pēc pieteikuma saņemšanas- izvērtēsim līmeni kurai atbilst pieteiktā komanda.

Dalības maksas :
KATRS SPĒLĒTĀJS maksā 20EUR par sezonas licenci dalībai vienā komandā, vienā līgā.
Klubu izlasei nav jāmaksā papildus licenču maksa, jo tā tiek veidota no augstākā līgā pieteiktajiem spēlētājiem. Savukārt, ja kāds spēlētājs piedalās vairāku līgu komandās, teiksim Elites un Augtākajā, vai augstākajā un Jauniešu līgā- par dalību katrā- ir 20EUR licences maksa.
Tās ir vienīgās izmaksas uz sezonu, izņemot vēl ja klubi paši taisa kreklus, pasūta ekipējumu, ņem papildus treniņus vai tml. izmaksas, kas nav tieši saistītas ar spēlēm un čempionātu.


Plānotie starptautiskie starti izlašu līmenim :
U- 18 Eiropas čempionāts – 13-16.07.2017,  Boskovice, Čehija
Sieviešu Eiropas čempionāts – 13-16.07.2017,  Boskovice, Čehija
U-20 Pasaules čempionāts – 26.08-03.09.2017, Ķīna, Nandžina
Pieaugušo izlase, Pasaules čempionāts – 01-09.09.2017, Ķīna , Nandžina
 
v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab